Konkurs The Crew 2

Zdobądź
Nowy Jork!

Zadaniem konkursowym będzie stworzenie mapy fikcyjnego wyścigu, jaki mógłby odbyć się na ulicach, w parkach i wodach Nowego Jorku. Cała trasa zależy tylko od Was, ale żeby wyścig był jeszcze bardziej interesujący – Wasza trasa musi zahaczać o najbardziej interesujące Waszym zdaniem miejsca miasta.

Wykorzystaj
3 różne środki transportu

Dodatkowo wszyscy uczestnicy Waszego wyścigu muszą w jego trakcie użyć aż trzech środków transportu, które zaprezentowała gra The Crew 2: samochodu, motorówki i samolotu. Kierowcy dysponują ograniczonym zapasem paliwa wystarczającym na co najwyżej 30 kilometrów trasy!

Jak wziąć udział i wykonać mapę trasy?

Waszym narzędziem będzie GoogleMaps. Klikając na mapie prawym przyciskiem myszki odnajdziemy narzędzie „zmierz odległość”. Z jego pomocą możecie tworzyć całą trasę punkt po punkcie. Oczywiście nie każdy punkt wyścigu musi być czymś interesującym, dlatego strategiczne miejsca na mapie musicie oznaczyć w dowolny sposób (kolorowa kropka, symbol, cyfra etc.), a ich opis umieścić w komentarzu.
Liczba ciekawych miejsc na trasie nie może przekraczać 10! Możecie także dołączyć opis Waszej trasy, który nie może przekroczyć 2000 znaków bez spacji.

Praca konkursowa musi być zamieszczona w formie komentarza w wątku na forum: mapa (zrzut ekranu w formacie JPG, maksymalna waga 5 MB) jako załącznik do komentarza (opcja "Dodaj Obrazek"), a opis miejsc jako tekst komentarza.

Prace przyjmujemy do 22 lipca włącznie!

Przykładową pracę znajdziecie w pierwszym komentarzu wątku konkursowego.

Wez udzial